Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním.

Shield

Shield

RACER DIP® SHIELD je transparentní lesklá folie na vodní bázi která prodlužuje životnost a dodáva fyzickou odolnost vůči ropným produktům na syntetické bázi jako jsou veškeré tekuté folie od k plasti dipu až po RACER DIP®.

- Na vodní bázi
- Ochrana vůči naftě a benzínu
- Ještě odolnější vůči fyzickému a chemickému poškození
- Prodlužuje životnost klasického RACER dipu
- Aplikuje se na RACER DIP®, nebo přímo na povrch
- Možné aplikovat i na starý RACER DIP®
- V kombinaci s RACER DIP® Transparent lesklou vytvoří dokonalou ochranu laku

Zobrazit:
Tříděno podle:

RACER DIP® SHIELD 1000ml

RACER DIP® SHIELD je transparentní lesklá tekutá fólie na vodní bázi. Je vhodný jako finální nástřik klasického syntetického RACER dipu. Při aplikaci na syntetický RACER DIP® se nanáší v minimálně 3 vrstvách. Prodlužuje životnost RACER dipu a vytváří odolnost vůči ropným produktům (benzín, nafta) a zvyšuje odolnost vůči ostatním chemikáliím. Je možné ho aplikovat i přímo na povrch (min. 5 vydatných vrstev). Doba schnutí 1 vrstvy při pokojové teplotě je 2-3H. Při aplikaci na syntetický RACER DIP® musí být podkladový RACER DIP® suchý, odmaštění (ideálně technickým lihem) a vyzrálý (aplikace možná nejdříve po 48h od aplikace syntetického RACER dipu). RACER DIP® SHIELD je naředěn pro okamžité použití, láhev před použitím stači dobře protřepat a její obsah nalít do čisté stříkací pistole. V případě potřeby je možné doředit destilovanou vodou. Potřebné množství při aplikaci na střední automobil: cca 10L Potřebné množství při aplikaci na střední automobil v RACER dipu: cca 3L POZOR NA NEVHODNÉ AGRESIVNÍ CHEMICKÉ ČISTICÍ PROSTŘEDKY! (používají se na některých ručních myčkách) ..

1 301 Kč Cena bez DPH: 1 075 Kč