Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním.

Sprej na světla

Sprej na světla
RACER DIP ® Kouřový efekt ™ je produkt vyvinutý pro perfektní zatmavení, nebo změnu barvy světel. RACER DIP ® Kouřový efekt ™ je tekutá fólie s poloprůhledným pololesklým vzhledem. Chrání povrchy před poškozením a zároven jim dodává pěkný "zakouřený" vzhled.  
Výsledná vrstva po nastříkání na povrch je tmavá, lesklá a poloprůhledná. Vhodný produkt pro dočasné tónování průhledných povrchů.Video z aplikace:


Zobrazit:
Tříděno podle:

RACER DIP ® Sprej 400ml Kouřový efekt ™

RACER DIP ® Kouřový efekt ™ je produkt vyvinutý pro perfektní zatmavení, nebo změnu barvy světel. RACER DIP ® Kouřový efekt ™ je tekutá fólie s poloprůhledným pololesklým vzhledem. Chrání povrchy před poškozením a zároven jim dodává pěkný "zakouřený" vzhled.    Výsledná vrstva po nastříkání na povrch je tmavá, lesklá a poloprůhledná. Vhodný produkt pro dočasné tónování průhledných povrchů.  Folie není určena pro provoz na veřejných komunikacích, ale pouze pro tuning.  RACER DIP ® Sprej je syntetický gumovitý nátěr, který po rovnoměrné aplikaci na povrch vytváří ochrannou vrstvu s vysokou flexibilitou .Nanáší se na odmaštění a čistý povrch a to stříkáním. RACER DIP ® je v případě potřeby odstranitelný .Svými vlastnostmi je RACER DIP ® Sprej využitelný jak v interiéru tak v exteriéru . Výrazně snižuje pravděpodobnost vzniku korozea má dobré protiskluzové a elektroizolační vlastnosti . RACER DIP ® Sprej zůstává pružný a elastický, nepraská ani v extrémních klimatických podmínkách . Je odolný v rozsahu teplotod -34 ° C do +93 ° C. Vydatnost spreje při nanesených 4 vrstvách je cca 0,94 m2 . vlastnosti :</..

439,00 Kč Cena bez DPH: 365,83 Kč

RACER DIP® Sprej 400ml Kouřový efekt ™ žlutý

RACER DIP® Sprej Kouřový efekt ™ žlutý 400ml - s NASTAVITELNOU TRYSKOU Výsledná vrstva po nastříkání na povrch je žlutá, pololesklá a poloprůhledná. Vhodný produkt pro dočasné tónování průhledných povrchů (např. mlhovky).   RACER DIP ® Sprej je syntetický gumovitý nátěr, který po rovnoměrné aplikaci na povrch vytváří ochrannou vrstvu s vysokou flexibilitou .Nanáší se na odmaštění a čistý povrch a to stříkáním. RACER DIP ® je v případě potřeby odstranitelný .Svými vlastnostmi je RACER DIP ® Sprej využitelný jak v interiéru tak v exteriéru . Výrazně snižuje pravděpodobnost vzniku korozea má dobré protiskluzové a elektroizolační vlastnosti .RACER DIP ® Sprej zůstává pružný a elastický, nepraská ani v extrémních klimatických podmínkách . Je odolný v rozsahu teplotod -34 ° C do +93 ° C. Vydatnost spreje při nanesených 4 vrstvách je cca 0,75 m2 .Folie není určena pro provoz na veřejných komunikacích, ale pouze pro ..

418,00 Kč Cena bez DPH: 348,33 Kč

Loading...