Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním.

Kola

Kola

Tyto sety byly vytvořeny aby Vám našim zákazníkům šetřily čas a peníze!

Sety na kola RACER DIP® jsou rozděleny do tří kategorií podle velikosti kol, kde materiál který set obsahuje by měl vystačit na kolo dané kategorie.

  • Kola do 16 "
Matní sada obsahuje 3 matné spreje 
Metalická sada obsahuje 3 metalické spreje 
Perleťová sada obsahuje 3 spreje Alpine Bíláa jeden sprej Perleťový efekt 
Chameleon sada obsahuje 3 spreje Ultra černánebo Alpine Bíláa jeden sprej Kouzelný chameleon
Chromová sada obsahuje 3 chromové spreje (zlatá, stříbrná)

 

  • Kola od 17 "do 20"
Matní sada obsahuje 4 matné spreje 
Metalická sada obsahuje 4 metalické spreje 
Perleťová sada obsahuje 4 spreje Alpine Bíláa jeden sprej Perleťový efekt 
Chameleon sada obsahuje 4 spreje Ultra černánebo Alpine Bíláa jeden sprej Kouzelný chameleon
Chromová sada obsahuje 4 chromové spreje (zlatá, stříbrná)
  • Kola od 21 "do 23"
Matní sada obsahuje 5x matný sprej 
Metalická sada obsahuje 5x metalický sprej 
Perleťová sada obsahuje 5x sprej Alpine Bíláa jeden sprej Perleťový efekt 
Chameleon sada obsahuje 5x sprej Ultra černánebo Alpine Bíláa jeden sprej Kouzelný chameleon
Chromová sada obsahuje 5x chromový sprej (zlatá, stříbrná)
Zobrazit:
Tříděno podle:

Matná sada na kola

Matný set obsahuje 3-5 sprejů podle velikosti kol.   Kola do 16 " obsahuje 3x sprej  Kola od 17 " do 20 " obsahuje 4x sprej  Kola od 20 " do 23 " obsahuje 5x sprej    RACER DIP ® Sprej je syntetický gumovitý nátěr, který po rovnoměrné aplikaci na povrch vytváří ochrannou vrstvu s vysokou flexibilitou.  Nanáší se na odmaštění a čistý povrch a to stříkáním. RACER DIP ® je v případě potřeby odstranitelný.  Svými vlastnostmi je RACER DIP ® Sprej využitelný jak v interiéru tak v exteriéru. Výrazně snižuje pravděpodobnost vzniku koroze  a má dobré protiskluzové a elektroizolační vlastnosti.    RACER DIP ® Sprej zůstává pružný a elastický, nepraská ani v extrémních klimatických podmínkách. Je odolný v rozsahu teplot  od -35 ° C do +95 ° C. Vydatnost spreje při nanesených 4 vrstvách je cca 0,75 m2.    vlastnosti:  Syntetický gumový nátěr s všestranným využitím. Chrání předměty proti vlhkosti, kyselinám, UV záření a abrazi.  RACER DIP ® Sprej je přilnavý na sklo, dřevo, plast, kov, kámen, textilie a další látky.    Návod k použití:  Sprej před použitím důkladně protřepejte (alespoň 3 minuty) a to pokud aby bylo slyšet kuličky uvnitř spreje. Během aplikace nevystavujte povrch  přímému slunečnímu záření a vlhkosti. Povrch musí být před aplikací čistý a suchý. Při aplikaci na kov musí být povrch odmaštění.  Při stříkání nanášejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20-25 cm kolmo na povrch. Jednotlivé vrstvy nanášejte v dostatečném množství, aby každá  vrstva vytvořila celistvý povrch s mokrým vzhledem. Před nanášením každé další vrstvy nechte minimálně 20 minut schnout. Je možné nanést  libovolný počet vrstev (doporučené jsou minimálně 4). Optimální teplota pro aplikaci je v rozsahu 18-24 ° C. Před aplikací otestujte účinky barvy.  Po nanesení poslední vrstvy nechte nátěr zrát minimálně 4 hodiny.    Příklady použití:  - Vytvoření dočasné ochranné fólie na povrchu automobilů, motocyklů a pod.  - Oprava interiérů (lišty, panely ...)  - Impregnace textilii, dřeva (vytvoření     vodovzdorných materiálů)  - Vytváření protiskluzových nátěrů ..

1 084 Kč Cena bez DPH: 896 Kč

Metalická sada

Metalická sada obsahuje 3-5 metalických sprejů podle velikosti kol.   Kola do 16 " obsahuje 3x metalický sprej  Kola od 17 " do 20 " obsahuje 4x metalický sprej  Kola od 20 " do 23 " obsahuje 5x metalický sprej    RACER DIP ® Sprej je syntetický gumovitý nátěr, který po rovnoměrné aplikaci na povrch vytváří ochrannou vrstvu s vysokou flexibilitou.  Nanáší se na odmaštění a čistý povrch a to stříkáním. RACER DIP ® je v případě potřeby odstranitelný.  Svými vlastnostmi je RACER DIP ® Sprej využitelný jak v interiéru tak v exteriéru. Výrazně snižuje pravděpodobnost vzniku koroze  a má dobré protiskluzové a elektroizolační vlastnosti.    RACER DIP ® Sprej zůstává pružný a elastický, nepraská ani v extrémních klimatických podmínkách. Je odolný v rozsahu teplot  od -35 ° C do +95 ° C. Vydatnost spreje při nanesených 4 vrstvách je cca 0,75 m2.    vlastnosti:  Syntetický gumový nátěr s všestranným využitím. Chrání předměty proti vlhkosti, kyselinám, UV záření a abrazi.  RACER DIP ® Sprej je přilnavý na sklo, dřevo, plast, kov, kámen, textilie a další látky.    Návod k použití:  Sprej před použitím důkladně protřepejte (alespoň 3 minuty) a to pokud aby bylo slyšet kuličky uvnitř spreje. Během aplikace nevystavujte povrch  přímému slunečnímu záření a vlhkosti. Povrch musí být před aplikací čistý a suchý. Při aplikaci na kov musí být povrch odmaštění.  Při stříkání nanášejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20-25 cm kolmo na povrch. Jednotlivé vrstvy nanášejte v dostatečném množství, aby každá  vrstva vytvořila celistvý povrch s mokrým vzhledem. Před nanášením každé další vrstvy nechte minimálně 20 minut schnout. Je možné nanést  libovolný počet vrstev (doporučené jsou minimálně 4). Optimální teplota pro aplikaci je v rozsahu 18-24 ° C. Před aplikací otestujte účinky barvy.  Po nanesení poslední vrstvy nechte nátěr zrát minimálně 4 hodiny.    Příklady použití:  - Vytvoření dočasné ochranné fólie na povrchu automobilů, motocyklů a pod.  - Oprava interiérů (lišty, panely ...)  - Impregnace textilii, dřeva (vytvoření     vodovzdorných materiálů)  - Vytváření protiskluzových nátěrů ..

1 195 Kč Cena bez DPH: 988 Kč

Chromová sada

Chromová sada obsahuje 3-5 chromových sprejů podle velikosti kol. (zlatá, stříbrná)   Kola do 16 " obsahuje 3x chromový sprej (zlatá, stříbrná) Kola od 17 " do 20 "obsahuje 4x chromový sprej (zlatá, stříbrná) Kola od 20 " do 23 " obsahuje 5x chromový sprej (zlatá, stříbrná)   RACER DIP ® Sprej je syntetický gumovitý nátěr, který po rovnoměrné aplikaci na povrch vytváří ochrannou vrstvu s vysokou flexibilitou.  Nanáší se na odmaštění a čistý povrch a to stříkáním. RACER DIP ® je v případě potřeby odstranitelný.  Svými vlastnostmi je RACER DIP ® Sprej využitelný jak v interiéru tak v exteriéru. Výrazně snižuje pravděpodobnost vzniku koroze  a má dobré protiskluzové a elektroizolační vlastnosti.    RACER DIP ® Sprej zůstává pružný a elastický, nepraská ani v extrémních klimatických podmínkách. Je odolný v rozsahu teplot  od -35 ° C do +95 ° C. Vydatnost spreje při nanesených 4 vrstvách je cca 0,75 m2.    vlastnosti:  Syntetický gumový nátěr s všestranným využitím. Chrání předměty proti vlhkosti, kyselinám, UV záření a abrazi.  RACER DIP ® Sprej je přilnavý na sklo, dřevo, plast, kov, kámen, textilie a další látky.    Návod k použití:  Sprej před použitím důkladně protřepejte (alespoň 3 minuty) a to pokud aby bylo slyšet kuličky uvnitř spreje. Během aplikace nevystavujte povrch  přímému slunečnímu záření a vlhkosti. Povrch musí být před aplikací čistý a suchý. Při aplikaci na kov musí být povrch odmaštění.  Při stříkání nanášejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20-25 cm kolmo na povrch. Jednotlivé vrstvy nanášejte v dostatečném množství, aby každá  vrstva vytvořila celistvý povrch s mokrým vzhledem. Před nanášením každé další vrstvy nechte minimálně 20 minut schnout. Je možné nanést  libovolný počet vrstev (doporučené jsou minimálně 4). Optimální teplota pro aplikaci je v rozsahu 18-24 ° C. Před aplikací otestujte účinky barvy.  Po nanesení poslední vrstvy nechte nátěr zrát minimálně 4 hodiny.    Příklady použití:  - Vytvoření dočasné ochranné fólie na povrchu automobilů, motocyklů a pod.  - Oprava interiérů (lišty, panely ...)  - Impregnace textilii, dřeva (vytvoření     vodovzdorných materiálů)  - Vytváření protiskluzových nátěrů ..

1 606 Kč Cena bez DPH: 1 328 Kč

Perleťová sada na kola

Perleťová sada obsahuje 3-5 x sprej Alpine Bílá™a 1 sprej Perleťový efekt ™   Kola do 16 " obsahuje 3x sprej Alpine Bílá™a 1x sprej Perleťový efekt ™ Kola od 17 " do 20 " obsahuje 4x sprej Alpine Bílá™a 1x sprej Perleťový efekt ™ Kola od 20 " do 23 " obsahuje 5x sprej Alpine Bílá™a 1x sprej Perleťový efekt ™   Při aplikaci v jemné vrstvě na povrch vytváří souvislou ochrannou fólii ve zvolené barvě.    Vhodné pro změnu barvy, a ochranu elektronů / disků - vytvoří perleťový polomatný povrch.    Odstranitelné z většiny povrchů bez poškození podkladu.      Návod:    Na čistý a odmaštění povrch disku aplikujeme celý obsah 1 bílého RACER DIP spreje podle návodu na spreji. Následně po zaschnutí poslední vrstvy bílé (cca 20 min) aplikujeme 1-3 vrstvy perleťového efektu (podle požadovaného vzhledu). ..

1 622 Kč Cena bez DPH: 1 341 Kč

Chameleon sada

Chameleon sada obsahuje 3-5 sprejů Ultra černá™nebo Alpine Bílá™ podle velikosti kol a jeden sprej Kouzelný chameleon™   Kola do 16 "  obsahuje 3x sprej Ultra černá™ nebo Alpine Bílá™ a 1x sprej Kouzelný chameleon™ Kola od 17 " do 20 " obsahuje 4x sprej Ultra černá™ nebo Alpine Bílá™ a 1x sprej Kouzelný chameleon™ Kola od 20 " do 23 " obsahuje 5x sprej Ultra černá™ nebo Alpine Bílá™ a 1x sprej Kouzelný chameleon™   RACER DIP ® Sprej je syntetický gumovitý nátěr, který po rovnoměrné aplikaci na povrch vytváří ochrannou vrstvu s vysokou flexibilitou.  Nanáší se na odmaštění a čistý povrch a to stříkáním. RACER DIP ® je v případě potřeby odstranitelný.  Svými vlastnostmi je RACER DIP ® Sprej využitelný jak v interiéru tak v exteriéru. Výrazně snižuje pravděpodobnost vzniku koroze  a má dobré protiskluzové a elektroizolační vlastnosti.    RACER DIP ® Sprej zůstává pružný a elastický, nepraská ani v extrémních klimatických podmínkách. Je odolný v rozsahu teplot  od -35 ° C do +95 ° C. Vydatnost spreje při nanesených 4 vrstvách je cca 0,75 m2.    vlastnosti:  Syntetický gumový nátěr s všestranným využitím. Chrání předměty proti vlhkosti, kyselinám, UV záření a abrazi.  RACER DIP ® Sprej je přilnavý na sklo, dřevo, plast, kov, kámen, textilie a další látky.    Návod k použití:  Sprej před použitím důkladně protřepejte (alespoň 3 minuty) a to pokud aby bylo slyšet kuličky uvnitř spreje. Během aplikace nevystavujte povrch  přímému slunečnímu záření a vlhkosti. Povrch musí být před aplikací čistý a suchý. Při aplikaci na kov musí být povrch odmaštění.  Při stříkání nanášejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20-25 cm kolmo na povrch. Jednotlivé vrstvy nanášejte v dostatečném množství, aby každá  vrstva vytvořila celistvý povrch s mokrým vzhledem. Před nanášením každé další vrstvy nechte minimálně 20 minut schnout. Je možné nanést  libovolný počet vrstev (doporučené jsou minimálně 4). Optimální teplota pro aplikaci je v rozsahu 18-24 ° C. Před aplikací otestujte účinky barvy.  Po nanesení poslední vrstvy nechte nátěr zrát minimálně 4 hodiny.    Aplikuje se v 1-3 vrstvách na 4 a více vrstev černého nebo tmavého RACER dipu ®.    Příklady použití:  - Vytvoření dočasné ochranné fólie na povrchu automobilů, motocyklů a pod.  - Oprava interiérů (lišty, panely ...)  - Impregnace textilii, dřeva (vytvoření     vodovzdorných materiálů)  - Vytváření protiskluzových nátěrů ..

1 891 Kč Cena bez DPH: 1 563 Kč