Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním.

RACER DIP® 4000ml tekutá fólie v namíchaném odstínu

NOVINKA RACER DIP® 4000ml tekutá fólie v namíchaném odstínu

RACER DIP® 4000ml tekutá fólie v namíchaném odstínu.

Namícháme Vám RACER DIP® dle Vašich požadavků s přesností 90-95%. Pro namíchání odstínu potřebujeme alespoň jeden z následujících bodů:

1. abyste nám zaslali fotku.

2. název značku, model a ročník automobilu-motocyklu.

3. případně vzorek, podle níž namícháme požadovaný odstín.

4. číslo RAL kódu barvy

Ředí se originál ředidlem RACER DIP® R03-01. Na 500ml RACER dipu při aplikaci stříkáním je potřebných 750ml ředidla pro naředění. Barvu před použitím důkladně promíchejte. Doporučený poměr ředění je 40% barvy RACER DIP® a 60% ředidla. Během aplikace, nevystavujte povrch přímému slunečnímu záření a vlhkosti. Povrch musí být před aplikací čistý a suchý. Při aplikaci na kov musí být povrch odmaštění. Při stříkání nanášejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20-25 cm kolmo na povrch. Jednotlivé vrstvy nanášejte v dostatečném množství, aby každá vrstva vytvořila celistvý povrch s mokrým vzhledem. Před nanášením každé další vrstvy nechte minimálně 20 minut schnout. Je možné nanést libovolný počet vrstev (doporučené jsou minimálně 4). Optimální teplota pro aplikaci je v rozsahu 18-24 ° C. Před aplikací otestujte účinky barvy. Po nanesení poslední vrstvy nechte nátěr vyzrát minimálně 4 hodiny.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Doprava

Využi jednu z našich dostupních druhů přeprav!

  • Počet zobrazení: 4762
  • Výrobce: RacerDip
  • Kód výrobku: RACER DIP® 4000ml tekutá fólie v namíchaném odstínu
  • Dostupnost: Na skladě
  • 4 527 Kč
  • Cena bez DPH: 3 742 Kč