Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním.

Proč RACER DIP ® a ne fólii?

Přidal MVS 03/12/2016 0 Komentáře

RACER DIP ® má z několika hledisek navíc oproti běžným fóliím . Hlavní důvody, proč byste se měli rozhodnout právě pro RACER DIP ® jsou :

1. Větší tepelná odolnost 

RACER DIP ® je odolný vůči teplotám v rozmezí od -35 do +95 ° C. V tomto rozmezí teplot si zachovává své vlastnosti a neodlepuje se . Mnozí z Vás, kteří již vyzkoušeli fólie měli určitě negativní zkušenost v létě s odlepování fólie. Je to způsobeno hlavně tím , že běžně používané fólie jsou tepelně stále do +60 stupňů a při vyšší teplotě se začínají rozpínat a odlepovat .

2. zpracování hran

Jedním z nejslabších míst při fóliích jsou hrany a místa, kde fólie končí. Při RACER dipu takové místo neexistuje jelikož stříkáním vzniká souvislá vrstva na celém povrchu vozidla.

3. bublinky 

Při PRACER dipu nevznikají žádné bublinky , žádný vzduch mezi vrstvou RACER dipu a povrchem , je to hlavně proto, že RACER DIP ® se nanáší v jemných vrstvách a je rozprašován pomocí stříkací pistole nebo trysky na velmi malé a jemné částečky . Při běžných fóliích is drážkami vznikají malé či větší bublinky hlavně proto, že je na povrch aplikována ve velkých kusech . Vzniklé bublinky mohou působit neesteticky a na jejich místech může vznikat rez .

4. Ochranné a antikorozní účinky

RACER DIP ® i běžné fólie do jisté míry poskytují ochranu povrchem před ích poškozením. No RACER DIP ® má na rozdíl od fólií i antikorozní účinky , čili chrání povrchy před poškozením .

5. Poškození oprava a náklady 

Pokud se poškodí fólie, je to většinou nákladné a je třeba vyměnit fólii na celém povrchu daného místa. Při poškození vrstvy RACER dipu stačí poškozené místo jemně přetřít ředidlem S6001 do ztracena a přestříkat . Oprava RACER dipu je časově i finančně nenáročná a zvládne ji každý s alespoň špetkou dovednosti.

6. životnost

RACER DIP ® je i díky větší odolnosti a přilnavosti trvanlivý než běžné fólie. Odolnost vůči povětrnostním podmínkám je 7-10 let.

7. obtížnost aplikace

Při obtížnosti aplikace je jednoznačným vítězem RACER DIP ® . Snadněji se aplikuje jako fólie a velmi pěkné výsledky dosáhne i amatér již při první zkušenosti.

8. Cenová dostupnost

Poslední hledisko a pro více možná i nejpodstatnější je cena . RACER DIP ® je o 60-70 % levnější než fólie. závěr RACER DIP ® je cenově dostupnější , a ve více podstatných faktorech lepší materiál než běžné fólie.

Leave a Comment