Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování služeb zákazníkům. Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním.

Jak čistit RacerDip ?

Přidal MVS 03/12/2016 0 Komentáře

Ve světě je množství velkých otázek, na které se člověk snaží najít odpověď . Mezi ně patří : Jaký je smysl života ? Kdo zastřelil pana Burnse ? Jak někdo vyčistí Dip ?

Odpovědi na první dvě jsou jednoduché : 42 a Maggie Simpson , v tomto pořadí.

Nicméně na třetí významnou otázku existuje řada odpovědí.

Než půjdeme hlouběji , měl bych upřesnit že se odvolávám na čištění aplikovaného a vysušeného Dipu ( ať už RACER DIP ® , Plastidip , UK dip nebo další ) . Pokud chcete vyčistit RACER DIP ® během jeho aplikace, stačí ho setřít vlhkým hadrem nebo papírovou utěrkou o co předpokládám nemá nikdo zájem ☺

A teď, tak jako všechno, i RACER DIP ® se zašpiní . V závislosti na tom, co jste nadipovali , tento skvělý vlastnoručně vyrobený gumový obal bude potřebovat pravidelné čištění . Ale nehledě na to, jak často ho budete potřebovat vyčistit , RACER DIP ® – jako každý skutečně důležitý spotřebitelský produkt – se čistí jednoduše.

Obyčejně stačí trocha mýdlové vody. Windex ( Okena ) a jiné podobné čisticí prostředky fungují také skvěle. Nebo pokud to chcete udělat opravdu dobře a vyčistit to , vyzkoušejte dobře napěněnou jarovou vodu-váš Dip bude zářit jako nová mince ! Ale tady trocha opatrnosti také neuškodí ! Jak nám poskytuje množství televizních reklam, jedna kapka stačí na umytí množství nádobí … Ano, obyčejný jarový prostředek je dost agresivní proto jej na dip nedávejte koncentrovaný ale nařeďte si ho s vodou v dostatečném množství :) RACER DIP ® je celkem pružná věc , takže téměř vše co používáte na vyčištění podobných materiálů by mělo zabrat . Pokud byste dokázali svůj dip zašpinit natolik že nic z tohoto nepomáhá ( týká se to těch top – specialistů ) , použijte líh vůči němuž je RACER DIP ® odolný.

Přece jen jsou zde některé čisticí prostředky , kterých byste se měli během čištění vašeho RACER DIP ® zbavit . Množství ředidel a rozpouštědel váš Plasti Dip poškodí. Benzín také poškodí vysušený RACER DIP ® . A také absolutně nerozumím , proč by někdo chtěl použít benzín jako čistidlo .
Také pozor na všechny autošampony které nejsou PH neutrální, dip sice nezničí „na totálku“, ale mohou ho poškodit (vznik fleků).

Jedna rada : pokud se Vám při tankování stane, že si oblejete Vaše krásné nadipované auto, nepodlehněte panice a nezačínejte to čistit , utírat šoupat ani nic podobného . Nadělali byste více škody než užitku . Nechte to prostě vyschnout a dip bude v pořádku .

Pokud jste našli jiné bezpečné a spolehlivé způsoby, jak vyčistit RACER DIP ® , Plasti dip a jiné na trhu dostupné dipy , dejte nám vědět . Velmi rádi bychom sdíleli vaše tipy s ostatními fanoušky RACER DIP ® .
K čištění RACER DIP® Shield-u budeme venovat další článek protože to se v některých aspektech liší od mytí tekuté folie RACER DIP® která je syntetická. Shield je naopak na vodní báze…

Leave a Comment